Vítejte v Anglické školce PRAHA 10

Dětská skupina Bead school I a Bead school II byly zřízeny a jsou provozovány za pomoci financování z ESF prostřednictvím OP Zaměstnanost. 

Dětská skupina Bead school I: reg. číslo projektu CZ.03.1.51/0.0/0.0/22_142/0017385
Dětská skupina Bead school II: reg. číslo projektu CZ.03.1.51/0.0/0.0/22_142/0017386
Provozem dětských skupin pomáháme se zapojením rodičů na trh práce.

ANGLIČTINA V NAŠÍ ŠKOLCE

V naší školce pečují o děti ve věku od 2 do 7 let učitelé z Velké Británie a USA, kteří jsou prověřeni a doporučeni společností TEFL a mají odborné pedagogické vzdělání.
Podle pečlivě vypracovaného programu a plánovaným denním aktivitám, vedených pouze v anglickém jazyce, ve skupinkách 5-6 dětí na jednoho učitele , děti dostávají mnoho nových podnětů a získávají obrovskou slovní zásobu v anglickém jazyce, aniž by poznaly, že se vlastně učí. Chceme Vašim dětem poskytnout co nejpřirozenější a nejpříjemnější vdělávání od úplných začátků až po dokonalé zvládnutí AJ na úrovni dětí z anglicky mluvících zemí. Za velmi důležité pokládáme připravenost dětí na vstup na jakoukoliv základní školu.
Naše školka, s historií od roku 2003, je založena na individuálním přístupu k dítěti. Naši učitelé o děti pečují s láskou a se snahou jim předat co nejvíce znalostí a zároveň jim vytvořit přívětivé prostředí pro jejich pohodu a klid.
Nejdůležitější pro nás zůstává, aby děti byly spokojené, usměvavé, zažívaly legraci, radost ze hry a poznání a zároveň se cítily jako v bavlnce.

Anglický jazyk používáme jako jediný komunikační prostředek. Čeština je používaná pouze v době adaptace nových dětí. Pro komunikaci s rodiči a je zastoupena vždy jedním českým učitelem..

NAŠE ŠKOLKA

Bead school Hostýnská se nachází v areálu Základní školy Hostýnská 2100/2, v klidné části Prahy 10 Malešice.
Vchod do školky je samostatný, z boční strany ZŠ, v areálu školní zahrady a sportoviště. Tato část je oddělena zamykatelnou branou.
Zahradu a hřiště, které je v zimě zastřešené pro tenis, aktivně využíváme.
Po vstupu do školky jsou samostatné šatny, kde má každé dítě svoje místo pro převlékání a ukládání svých svršků. Prostorná chodba nás dovede do dvou tříd – hracích místností. Obě tyto místnosti jsou velmi světlé, situované na jižní stranu, tudíž máme stále denní světlo.
V jedné trídě máme část pro ty, kteří si rády po obědě odpočinou. Druhá třída je využívaná pro běžné denní aktivity školky.
V prostorné chodbě máme kulinářský koutek, ve kterém jednou týdně s dětmi vaříme a pečeme zdravé dobroty, na kterých si pak pochutnáváme.
Na obědy a svačiny chodíme do školní jídelny přilehlou chodbou. Zde se stravujeme v čase nám vyhrazeném, tudíž v naprostém klidu bez školních dětí. Strava je normovaná dle směrnic MŠ.
Žádná dovážená jídla v termosech, vždy čerstvě uvařená, vyvážená strava.
Pitný režim je samozřejmostí.
Prostory školky poskytují absolutní pohodlí a bezpečí pro Vaše dítě.

SPECIÁLNÍ AKTIVITY NAŠÍ ŠKOLKY

Tenis – každé úterý se učíme hrát tenis pod vedením tenisové školy a kvalifikovaných trenérů v naší hale

Plavání – máme k dispozici plavecké instruktory v plaveckém bazénu na Třebešíně a to jedenkrát týdně ve středu

Bruslení – v zimě chodíme bruslit na ledovou plochu v areálu parku Gutovka

Sport – jelikož máme v areálu školky sportovní a atletické zázemí, denně toto využíváme. Jezdíme na kolech, koloběžkách, odrážedlech, běháme, hrajeme míčové hry

Solná jeskyně – každý první čtvrtek v měsíci navštěvujeme solnou jeskyni

Vaření – jednou týdně nás baví vařit a péct v naší kuchyňce a pak si pochutnáváme na našem zdravém pokrmu

Dramatický kroužek – svou fantasii prohlubujeme při hraní různých scének a her, jako opravdoví umělci

Hudební kroužek – baví nás zpívat a hrát na různé hudební nástroje, rozvíjíme si hudební sluch, učíme se o hudebnících a hudebních žánrech

Výtvarný kroužek – každé ráno máme pravidelný výtvarný kroužek, využíváme různé výtvarné techniky a materiály

Vědecký kroužek – jedenkrát týdně prozkoumáváme svět pomocí hravých chemických a fyzikálních pokusů

V zimě jezdíme na ozdravný pobyt na hory a také se tam učíme pod dohledem kvalifikovaných instruktorů lyžovat

V létě také trávíme týden na zdravém vzduchu na horách

Tematické výlety, workshopy, návštěvy divadel, ZOO, zvířecí farmy, výstavy, muzea a jiná zajímavá místa jsou nedílnou součástí náplně aktivit naší školky

BEAD SCHOOL (Praha) - idatabaze.czMateřské školy - idatabaze.cz