Napsali o nás

Dobry vecer Svatavo,

jeste dodatecne chci moc podekovat za krasny Halloween party! Bylo to uzasny, a moc jsme si to uzili, opravdu jsem necekala takovy bohaty program. Jeste dnes vsem vykladam co jsme tam delali, ze se tam vyrezavali dyne, cely raut plnych detsky jidel, i pro dospeli, pinata, lampiony, svitici naramky, a uplne tresnicka na dort, ohnostroj! Bylo to tak prijemny, vubec jsem to necekala 🙂 je videt jak davate cely srdce do prace, a opravdu se snazite aby deti si uzili, a prozivali kazdy svatek jak to jde. Je to opravdu moc hezky, a chci Vam jako rodic za to moc podekovat 🙂 Uz jak jsem videla dyne a podzimni tema na predni schody uz mesic zpatky, tak jsem se usmivala a fotila Sofinku u toho, protoze do ted se to tolik tady neslavilo. Styskalo se mi po Halloween, a slibila jsem ze ji jednou vezmu do Kanada prave aby mohla zazit Halloween, a ted si to Sofinka mohla poprve uzijt primo tady v Praze, proste sen!

Tak jeste jednou dekujeme za krasny Halloween na ktery nikdy nezapomeneme, a za vsechno, co pro Sofinku a pro ostatni deti delate! Mozna Vam to tolik lidi nerikaji, tak mluvim i za ostatnima, protoze si to zaslouzite vedet a slyset 🙂

Monica


Dobrý den,

rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za báječnou spolupráci a za to, že jste přispěli k pohodě a radosti při organizaci dětského dne.
I díky Vaší pomoci, ať už materiální nebo organizační, se nám podařilo vykouzlit úsměv našim dětem a udělat velice příjemný den.
Na akci přišlo přes 250 lidí a ohlasy byly více než pozitivní.

S přátelským pozdravem,
Zuzana Malá a Zuzana Chaloupková


Dobrý den,

byl bych moc rád, kdyby k vám mohla Linda chodit i příští rok. Během prázdnin, ale bude různě mimo Prahu, takže zase až od začátku školního roku. Rozhodně bych vám moc chtěl poděkovat, protože angličtina ji začala přirozeně bavit. Navíc je u vás šťastná, pokud to můžu posoudit, což po těch všech periperiích s různými učiteli angličtiny na různých stupních, je báječné.
Mnohokrát děkuji za bezvadnou spolupráci.
S pozdravem
Bohumil Pečinka


Paní Svatko,

hrozně moc děkujeme za překrásný Halloween ve Vaší školce.

Tak pohodovou atmosféru, krásnou výzdobu a neuvěřitelné občerstvení jsme nečekali a užili jsi vše plnými doušky.
Mooooc děkujeme!!
Oproti min.školce jsou naše děti u vás krásně spokojené, vysmáté a šťastné. Jsem Kaťuchovým doživotně vděčná za doporučení:)

Martina a Marek


BEAD SCHOOL (Praha) - idatabaze.czMateřské školy - idatabaze.cz