ODPOLEDNÍ KLUB PRO ŠKOLÁKY

Do odpoledního klubu v naší školce přijímáme děti, které absolvovaly minimálně dva roky docházky v naší, případně jiné školce, s částečnou znalostí AJ. Tyto obpolední konverzační bloky s našimi lektory (rodilými mluvčími) pomáhají dětem, které nastoupily do ZŠ, udržet bezchybnou komunikaci, čtení, psaní a gramatiku v AJ na vysoké úrovni. Vše probíhá interaktivní a zábavnou formou výuky.

Děti se mohou zůčastnit veškerých aktivit, které pořádá školka (hory, výlety, oslavy různých svátků, prázdninový program).

Ze škol, které jsou v blízkosti školky, si náš učitel na přání rodičů, může dítě vyzvednout a doprovodí ho do odpoledního klubu.

Program klubu je vytvořen tak, abychom v určitých oblastech navazovali na osnovy školy, pokračovali v rozvoji jazyka a zároveň děti nepřetěžovali.

BEAD SCHOOL (Praha) - idatabaze.czMateřské školy - idatabaze.cz